Tablet Vido W8S s dotykovým perem v barvách zařízení Lumia

Tablety |

Pokud jste, stejně jako my, nikdy neslyšeli o společnosti Vido, potom by vás možná mohl příjemně překvapit tablet Vido W8S. Tato čínská společnost jej totiž vyrobila a vybavila jej například operačním systémem Windows 8.1.

Tablet Vido W8S s dotykovým perem v barvách zařízení LumiaPokud jste, stejně jako my, nikdy neslyšeli o společnosti Vido, potom by vás možná mohl příjemně překvapit tablet Vido W8S. Tato čínská společnost jej totiž vyrobila a vybavila jej například operačním systémem Windows 8.1.

Video W8SSoučástí příslušenství je dotykové pero, které se může hodit při tvorbě prezentací, podepisování dokumentů a podobně. Všechny tyto záležitosti bude možné vytvářet v předinstalovaných aplikacích balíku Office 365.

Tablet je vybaven čtyřjádrovým procesorem Intel Bay Trail T Z3735F s taktem 1,8 GHz, grafickou kartou Intel HD Graphics Gen 7, 3G modulem, podporou WCDMA a 3G internetu a osmipalcovým IPS displejem s rozlišení 1280 x 800 pixelů.

Z obrázků je vidět, že se Vido W8S bude prodávat v několika barevných provedeních, které mají možná trochu imitovat vzhled zařízení Lumia. Tablet bude v Číně dostupný od konce srpna.Úvodní foto: VidoKomentáře