Tablet z třídy TOP: Toshiba Regza AT703

Tablety |

Dámy a pánové, je nám velkou ctí, že vám můžeme představit tablet Toshiba Regza AT703. Jedná se o high-end zařízení nejvyšších kvalit, kterým odpovídá i cena tohoto tabletu s procesorem Nvidia Tegra 4.

Tablet z třídy TOP: Toshiba Regza AT703Dámy a pánové, je nám velkou ctí, že vám můžeme představit tablet Toshiba Regza AT703. Jedná se o high-end zařízení nejvyšších kvalit, kterým odpovídá i cena tohoto tabletu s procesorem Nvidia Tegra 4.

Tablet je vybaven desetipalcovým displejem s Retina rozlišením 2560 x 1600 pixelů, čtyřjádrovým procesorem Nvidia Tegra 4 s taktem 1,8 GHz a 2 GB operační paměti RAM. Grafickým čipem je ULV GeForce. Toshiba si jako operační systém zvolila Android 4.2. Pokud by vám nestačilo 32 GB paměti, máte možnost si dalších 32 GB přidat prostřednictvím integrované čtečky karet micro SD.

K internetu je možné se připojit pomocí Wi-Fi, Bluetooth 4.0, k dalším periferiím nebo televizoru potom pomocí USB 2.0 a portu HDMI. Regza AT703 je vybaven dvěma kamerami. Zadní má rozlišení 13 MP a ta přední, to se podržte, disponuje rozlišením 8 MP. To se skutečně jen tak nevidí. Baterie poslouží necelých 10 hodin a za zhruba polovinu této doby bude tablet zase plně nabitý. Tablet měří 10,5 mm a váží 670 gramů. Ovšem jeho cena, ta je někde zcela jinde. Za tablet Toshiba Regza AT703 zaplatíte, tedy pokud žijete v Japonsku, protože tam bude již brzy tablet dostupný, 920 dolarů. To je hodně.Úvodní foto: ToshibaKomentáře