Teclast Taipower X89HD je dobře vybavený klon iPadu

Tablety |

Obvykle jsou klony iPadů známé tím, že mají celkem povedený design, ale pokulhávají co do výkonu a výbavy. Dnes vám představíme tablet, kterému se dostalo obojího. Vypadá jako iPad, je dobře vybavený a jeho operačním systémem je Android. Jmenuje se Taipower X89HD.

Teclast Taipower X89HD je dobře vybavený klon iPaduObvykle jsou klony iPadů známé tím, že mají celkem povedený design, ale pokulhávají co do výkonu a výbavy. Dnes vám představíme tablet, kterému se dostalo obojího. Vypadá jako iPad, je dobře vybavený a jeho operačním systémem je Android. Jmenuje se Taipower X89HD.

Tablet využívá procesoru X86, který byl vyroben 22nm technologií s taktem 1,83 GHz, jeho displej má velikost 7,9 palců a rozlišení 2048 x 1536 pixelů. Uživatelé mají k dispozici 2 GB operační paměti, 32 GB místa na disku a to vše v kovovém těle. Taipower X89HD měří na šířku jen 7,4 mm, takže se jedná o docela solidní iPad klon.

Na spodní straně se nachází microUSB, a také audio jack, ovládání hlasitosti tvoří jedno tlačítko, nikoli jako u iPadu, dvě. Tablet je vybaven nejméně jedním reproduktorem. Podrobnější specifikace zatím nebyly oznámeny a z dostupných obrázků se toho nedá příliš vypozorovat. Co se operačního systému týče, je na výběr Android 4.4 KitKat nebo Windows 8.1, který byste si vybrali vy?Úvodní foto: teclastKomentáře