Texet představuje nový sedmipalcový tablet X-Pad Style 7.1 3G

Tablety |

Společnost Texet oznámila dostupnost nových tabletů X-Pad Style 7.1 3G. Zařízení budou dostupná v Evropě, Rusku a ještě v dalších částech světa.

Texet představuje nový sedmipalcový tablet X-Pad  Style 7.1 3GSpolečnost Texet oznámila dostupnost nových tabletů X-Pad Style 7.1 3G. Zařízení budou dostupná v Evropě, Rusku a ještě v dalších částech světa.

Jedná se o sedmipalcové tablety s IPS displejem a zabudovanou GPS. Součástí je i demo aplikace Navitel Navigator. Uvnitř tepe dvoujádrový procesor MediaTek MT8312 s taktem 1,3 GHz. Pomáhá mu grafický čip Mali 400 MP2. Displej disponuje rozlišením 1024 x 600 pixelů. Operačním systémem je Android 4.2 Jelly Bean. Tabletu nechybí ani dvě kamery, přední VGA a zadní s rozlišením 2 megapixely.

Texet je ruskou společností s pobočkou v České republice. Tablety u nás montuje pobočka Foxconnu v Pardubicích, což z nich sice nedělá české tablety, jak tvrdí internetové stránky Texetu, ale je asi dobré to vědět. Tablet je vybaven jak Wi-Fi, tak Bluetooth a GPS, baterie má kapacitu 2800 mAh. Tablet by se měl prodávat za cenu okolo 3000 korun.

 Úvodní foto: TexetKomentáře