Velký tablet Samsung Note na obzoru. Premiéra na IFA 2013?

Tablety |

Na veřejnost unikly informace o chystaném tabletu Samsung. Má jít o dvanáctipalcový tablet s LCD displejem a podporou ovládání dotykovým perem. Je tedy možné, že do rodiny Note přibude doposud největší přírůstek.

Velký tablet Samsung Note na obzoru. Premiéra na IFA 2013?Na veřejnost unikly informace o chystaném tabletu Samsung. Má jít o dvanáctipalcový tablet s LCD displejem a podporou ovládání dotykovým perem. Je tedy možné, že do rodiny Note přibude doposud největší přírůstek.

Zařízení prozatím nese označení SM-P900 a některé blogy již nabízejí možné renderové vyobrazení takového tabletu. Vzhledem k tomu, že Samsung ještě neuvolnil oficiální obrázky, a ba ani nepotvrdil existenci takového tabletu, můžeme se zatím pouze dohadovat o tom jak bude vypadat a jaké bude mít specifikace.

Hovoří se však o displeji s rozlišením 2560 x 1600 pixelů a možností rozdělní obrazu až na čtyři samostatná okna. Takový multitasking by samozřejmě musel být podpořen odpovídajícím harwadem. Padla již zmínka o procesoru s osmi jádry, víme, že na jeho vývoji Samsung Pracuje. Vzhledem k velikosti displeje by profesionální uživatelé určitě ocenili také podporu aplikací Wacom. Další zajímavostí, o kterou se s vámi musíme podělit, je údajný projekt Apple, jehož výsledkem by měl také být velký tablet. O nové informace se s vámi samozřejmě ihned podělíme.Úvodní foto: Samsung, GoogleKomentáře