Výukový tablet Alcatel Pop4 10 4G LTE

Tablety |

Společnost Alcatel představila v Indii nový tablet. Jmenuje se Pop4 10 4G LTE a prodává se za 170 dolarů. Tablet je dodáván se vzdělávacími aplikacemi, takže je jasné, pro koho je určen.

Výukový tablet Alcatel Pop4 10 4G LTESpolečnost Alcatel představila v Indii nový tablet. Jmenuje se Pop4 10 4G LTE a prodává se za 170 dolarů. Tablet je dodáván se vzdělávacími aplikacemi, takže je jasné, pro koho je určen.

Tablet Pop4 10 4G LTE je vybaven displejem o velikosti 10 palců s Full HD rozlišením, osmijádrovým procesorem Snapdragon 430 (stejný má třeba Nokia 6). Studenti mají k dispozici 2 GB operační paměti a 16 GB místa pro data a k tomu navíc, jako bonus, 5 GB místa v cloudu. Displej byl pro lepší čitelnost na slunci laminován, jak moc to funguje, to jistě víte.

Operačním systémem je Android, který byl obohacen o výukové aplikace NCERT pro různé ročníky. Tablet měří necelých 8 mm a díky baterii s kapacitou 5830 mAh vydrží na jedno nabití až 30 hodin (při telefonování). Kamera má rozlišení 2 megapixely a je nad displejem.Úvodní foto: AlcatelKomentáře