Xiaomi představí nový notebook v dubnu

Tablety |

Notebook Xiaomi Mi se minulý rok prostě jen tak z čista jasna zjevil a najednou byl tady. Překvapil nejen nás, nabídl totiž celkem solidní specifikace a slušnou výdrž baterie.

Xiaomi představí nový notebook v dubnuNotebook Xiaomi Mi se minulý rok prostě jen tak z čista jasna zjevil a najednou byl tady. Překvapil nejen nás, nabídl totiž celkem solidní specifikace a slušnou výdrž baterie.

Je možné, že výrobce přestaví v tomto roce jeho nástupce, nasvědčují tomu zatím nepotvrzené specifikace „dvojky“. Podle nich bychom se modelu Mi 2 Notebook mohli dočkat už v dubnu. Kromě kovového těla, které měl už předchůdce, nabídne dvojka zase něco navíc.

Konkrétně by mělo jít o nejnovější procesory Intel, operační paměť alespoň 8 GB, displej s rozlišením Full HD a lepším o velikosti 13 nebo 12 palců. Lepší baterie je samozřejmostí a je možné, že Xiaomi zkusí svoje štěstí s dotykovou plochou touch bar, se kterou debutoval v loňském roce Apple. Na rozdíl od MacBooku by se cena notebooku Mi 2 měla pohybovat do 1000 amerických dolarů.Úvodní foto: XiaomiKomentáře