Zapomeňte na Retina displeje, tablet Panasonic umí 4K

Tablety |

Tablety Toughbook jdou známé dvou odolností a všestranným využitím v terénu. Novinka, která rozšíří jejich řady je jiná. Nabídne totiž dvacetipalcový displej s rozlišením 3840 x 2560 pixelů.

Zapomeňte na Retina displeje, tablet Panasonic umí 4KTablety Toughbook jdou známé dvou odolností a všestranným využitím v terénu. Novinka, která rozšíří jejich řady je jiná. Nabídne totiž dvacetipalcový displej s rozlišením 3840 x 2560 pixelů.

Uvnitř se nachází procesor Intel Core i5 s taktem 1,9 GHz, 256 GB na rychlém disku typu SSD a k tomu 8 GB operační paměti RAM. Připojit klávesnici nebo myš je možné pomocí portu USB 3.0 a kopírovat data na paměťové karty je snadné díky SD slotu.

Vzhledem k tomu, že se jedná o tablet řady Tougpad, je zadní část vyrobena z horčíkových slitin. Tablet je tak pevný, odolný a nebude mít tendence se kroutit a prohýbat, jako plastové tablety. Celým jménem Panasonic Toughpad 4K UT-MB5, je zaměřem na fotografy a profesionály různých grafických oborů, ale uplatnění by jistě našel také ve službách nebo průmyslu. Mezi jeho dvě hlavní nevýhody patří cena – za 6000 dolarů je možné koupit si například ojetý automobil – a výdrž. Tak velký a výkonný tablet potřevuje velkou baterii, a proto nás trochu mrzí, že se Panasonicu z integrované baterie tabletu nepodařilo vymáčknout víc, než 2 hodiny.Úvodní foto: PanasonicKomentáře