Acer TravelMate X313 je hybridní All-in-One s Windows 8 Pro

Windows |

Americká pobočka společnosti Acer dnes představila hybridní ultrabook TravelMate X313 s operačním systémem Windows 8 Pro. Jedná se o počítač typu All-in-One s odnímatelnou dotykovou obrazovkou. Dostupný je již také v České republice.

Acer TravelMate X313 je hybridní All-in-One s Windows 8 ProAmerická pobočka společnosti Acer dnes představila hybridní ultrabook TravelMate X313 s operačním systémem Windows 8 Pro. Jedná se o počítač typu All-in-One s odnímatelnou dotykovou obrazovkou.  Dostupný je již také v České republice.

Jedná se o IPS displej s rozlišením 1366 x 768 pixelů o velikosti 11,6 palce a procesorem Intel Core i 5 s taktem 2 GHz a 4 GB paměti RAM, schovaný do odnímatelného tabletu. Součástí zařízení je také stojan a klávesnice, takže ultrabook/tablet je možné používat jako klasický desktop. Integrovaný baterie zajistí výdrž až 6 hodin.

Součástí hardware je i grafická karta Intel HD Graphics 4000 se 128 GB dedikované paměti a 120GB SSD rychlý disk. Acer TravelMate X313 váží 0,7 kg a na šířku měří necelý jeden centimetr. Acer zařízení doplnil o funkci Dolby Home Theater V4.Úvodní foto: Acer

Komentáře