Andromeda by mohla mít holografický displej

Windows |

Pořád se mluví o projektu Andromeda, na kterém údajně pracuje Microsoft, ale detaily se nedaří získat. Poslední várka nepotvrzených informací obsahuje zmínku o holografickém displeji.

Andromeda by mohla mít holografický displejPořád se mluví o projektu Andromeda, na kterém údajně pracuje Microsoft, ale detaily se nedaří získat. Poslední várka nepotvrzených informací obsahuje zmínku o holografickém displeji.

Vzhledem k tomu, že Windows Mobile je kaput a stejně tak Surface Phone, nezbývá než se domnívat, že Andromeda bude něco jako Surface Note. Mělo by jít o otevíratelný tablet se dvěma displeji, který patrně našel inspiraci u elektronické čtečky Courier. Vzhledem k tomu, že je poměrně jisté, že zařízení bude mít dva displeje, se spekuluje o tom, zda budou oba stejné. Některé zdroje totiž hovoří o tom, že by Andromeda mohla mít jeden holografický displej.

Pokud se tato informace potvrdí, bude Andromeda (Surface Note) první mobilní zařízení s holografickým displejem vůbec. I když, kdo ví, jak to s tím prvenstvím bude, RED totiž plánuje vlastní mobilní zařízení. Hardwarově je za projekt zodpověddný Alex Kipman, který stojí například za platformou Mixed Reality od Microsoftu. Problémem holografického displeje bude jak výpočetní síla, tak výdrž baterie, mohlo by jít o něco mezi HoloLens a holografickým displejem.Úvodní foto: MicrosoftKomentáře