Aspire Z3-600: All-in-One od Aceru s velkým displejem a samostatnou baterií

Windows |

Společnost Acer brzy představí zcela nový All-in-One s názvem Aspire Z3-600. Půjde o dotykový počítač s Windows 8 a baterií, která vydrží až dvě a půl hodiny. Výdrž není nic moc, ale vzhledem ke specifikacím a velikosti displeje se není čemu divit.

Aspire Z3-600: All-in-One od Aceru s velkým displejem a samostatnou bateriíSpolečnost Acer brzy představí zcela nový All-in-One s názvem Aspire Z3-600. Půjde o dotykový počítač s Windows 8 a baterií, která vydrží až dvě a půl hodiny. Výdrž není nic moc, ale vzhledem ke specifikacím a velikosti displeje se není čemu divit.

Z3-600 titiž nabídně displej s úhlopříčkou 21,5 palce s rozlišením Full HD a širokými pozorovacími úhly. Nebudou chybět integrované reproduktory a flexibilní závěs pro zavěšní či postavení na stůl nebo jinou podložku.

Přesný procesor zatím není znám, ale mělo by jít o čtyřjdro Intel, kromě něj bude k dispozici disk o kapacitě 750 GB, 4 GB operační paměti RAM a také tradiční nadílka USB a dalších portů. Cena by měla začínat někde na částce 779 dolarů. Počítač by měl být dostupný ještě před Vánoci.Úvodní foto: AcerKomentáře