Dell XPS 11: Proměňte svůj ultrabook v tablet jediným pohybem

Windows |

Tento týden představila společnost Dell hned dva nové produkty. Jedná se o konvertibilní ultrabooky s dotykovými obrazovkami, které je otočením klávesnice možné proměnit v tablety.

Dell XPS 11: Proměňte svůj ultrabook v tablet jediným pohybemTento týden představila společnost Dell hned dva nové produkty. Jedná se o konvertibilní ultrabooky s dotykovými obrazovkami, které je otočením klávesnice možné proměnit v tablety.

Jmenují se XPS 11 a XPS 13 a jak již jejich název napovídá, jsou vybaveny TFT obrazovkami o velikosti 11,6 a 13 palců s rozlišením 2560 x 1440 pixelů. Uvnitř se nachází procesor Intel Core i3 Haswell, v nabídce je ovšem také možnost upgradu na Intel Core i7.

Model XPS 11 je vybaven klávesnicí, kterou je možné otočit o téměř 360 stupňů. Konstrukce tohoto dotykového ultrabooku je podobná Lenovu Yoga. Klávesnice je nejen otočná, ale také voděodolná. Kromě procesoru Intel je uvnitř také grafická karta Intel HD, 4 GB operační paměti RAM a až 256GB SSD disk. Základní verze je k dostání za 1100 dolarů, nejlepší potom za 1500 dolarů.Úvodní foto: DellKomentáře