Dotykový stůl La Table od společnosti Kineti

Windows |

Pamatujete si ještě na Surface Table? Zatím si he koupit nemůžete, ale konkurenční výrobek s názvem La Table Kineti, který se mu hodně podobá, si brzy domů budete moci pořídit.

Dotykový stůl La Table od společnosti KinetiPamatujete si ještě na Surface Table? Zatím si he koupit nemůžete, ale konkurenční výrobek s názvem La Table Kineti, který se mu hodně podobá, si brzy domů budete moci pořídit.

Francouzská společnost Kineti nabízí svůj chytrý stůl za mnohem přijetelnější cenu. Jedná se o obrovskou multidotykovou obrazovku, kterou můžete ovládat prostřednictvím systému Windows 10. Stůl zvládá jak více dotyků, tak více uživatelů. Displej s úhlopříčkou 42 palců má rozlišení 1080p a díky tomu, že je voděodolný, mu nebude vadit ani rozlité kafe.

Kineti umožňuje sdílení fotografií, přenášení z tabletů a smartphonů, streamování hudby a videa na televizor či ovládání jiných zařízení (např. světel, žaluzií apod.) Kineti je již nyní k dostání za 5600 dolarů. Pokud se vám to zdá hodně, pak si vzpomeňte, že Microsoft chtěl za svůj digitální stůl 8400 resp. 12 500 dolarů. Jo a uvnitř tabletu/stolu Kineti je Intel Core i5 a 8 GB RAM.Úvodní foto: KinetiKomentáře