Dva notebooky Samsung Ativ pro hráče i designéry

Windows |

Společnost Samsung uvedla velmi dobře vybavený dotykový notebook řady Ativ. Jmenuje se Ativ Book 9 a je určen jak hráčům, tak grafickým designérům, prostě těm, kdo potřebují vysoký výkon a přenosný počítač.

Dva notebooky Samsung Ativ pro hráče i designérySpolečnost Samsung uvedla velmi dobře vybavený dotykový notebook řady Ativ. Jmenuje se Ativ Book 9 a je určen jak hráčům, tak grafickým designérům, prostě těm, kdo potřebují vysoký výkon a přenosný počítač.

Samsung Ativ Book 9Uvnitř notebooku je procesor Intel Core i7 sedmé generace. Displej je s úhlopříčkou 15,6 palců s rozlišením 4K. Komu by nestačila dedikovaná grafika, může si přikoupit kartu Nvidia GeForce GTX 950M. Baterie by měla vydržet 6,5 hodiny, což je vzhledem k výkonu a velikosti displeje celkem dobrá hodnota. Jak to bude doopravdy se ukáže. Váha 2 kilogramy není také špatná.

Uživatelé mají k dispozici 8 GB operační paměti RAM, 256 GB místa pro ukládání dat, 4 reproduktory a USB typu C. Spolu s tímto velkým modelem byl představen také menší notebook Ativ Pro 9 Spin s třináctipalcovým QHD+ displejem, který je možné otočit o 360 stupňů, 8 GB operační paměti RAM, 256 GB místa na disku SSD a procesorem Intel Core i7 6500U. Tento model váží jen 1,3 kg.Úvodní foto: SamsungKomentáře