Extra bezpečný tablet Fujitsu Stylistic Q736

Windows |

Společnost Fujitsu si pro Barcelonu připravila podnikový tablet Q736, který vydává za zařízená 2 v 1. Jedná se ale spíš o třináctipalcový tablet se spoustou volitelného příslušenství.

Extra bezpečný tablet Fujitsu Stylistic Q736Společnost Fujitsu si pro Barcelonu připravila podnikový tablet Q736, který vydává za zařízená 2 v 1. Jedná se ale spíš o třináctipalcový tablet se spoustou volitelného příslušenství.

Společnost jej vybavila „zabudovanou“ čtečkou biometrických údajů, která skenuje tepny a žíly v dlani (nebo jiné části těla?). Slovo zabudovaná berte s rezervou, je vidět, jak čtečka nepřirozeně vyčuhuje, takže pokud nejde odpojit, budete potřebovat větší brašnu... Displej podporuje ovládání prsty i perem a je možné přikoupit klávesnici s a bez přídavné baterie. Docela dobrým nápadem je dokovací stanice, která tablet udrží ve vzpřímené poloze, jako klasický displej.

Stylistic Q736 podporuje bezdrátové SmartCard skrze NFC. Součástí výbavy je také šifrování disku a TPM. Tablet váží necelý kilogram, uvnitř se nachází procesor Intel Core i7, 4G LTE modem a GPS. Operačním systémem je Windows 10, baterie vydrží cca 9,5 hodiny. K dostání bude od března. Vzhledem k tomu, že se jedná o podnikový tablet s extra zabezpečením, bude jeho cena velmi vysoká.Úvodní foto: FujitsuKomentáře