Herní notebook Martian A8: Hraní dostupné všem

Windows |

Hry jsou čím dál náročnější a počítač, který na ně stačil včera, nestačí dnes. Kupovat každý rok nový stroj je nereálné, takovými finančními prostředky disponuje málokdo. Docela zajímavý je herní notebook Martian A8.

Herní notebook Martian A8: Hraní dostupné všemHry jsou čím dál náročnější a počítač, který na ně stačil včera, nestačí dnes. Kupovat každý rok nový stroj je nereálné, takovými finančními prostředky disponuje málokdo. Docela zajímavý je herní notebook Martian A8.

Co se hardwaru týče, nabízí displej o velikosti 13,3 palců s Full HD rozlišením, dvoujádrový procesor Intel Core i7 7500 s taktem 2,7 GHz, grafickou kartu Intel HD Graphics 620 a 8 GB operační paměti RAM. Další slot pro RAMku je volný.

Notebook má SSD disk o velikosti 256 GB, přední kameru s rozlišením 0,3 megapixelu, baterii s výdrží 6 hodin na jedno nabití, slot pro SD karty, porty USB 3.0 a USB 2.0, HDMI výstup, RJ45 a jack pro sluchátka.

Martian A8 váží 1,4 kg a pokud se vám specifikace nezdají nic moc, pak vězte, že stojí necelých 580 dolarů, tedy cca 15 000 korun (s kódem MartianA8sy), což není nijak vysoká cena.Úvodní foto: MartianKomentáře