Hybridní Fuji Lifebook TH90/P nabízí kvalitní IGZO displej

Windows |

Společnost Fuji dnes představila svůj nový hybridní ultrabook s přezdívkou Lifebook TH90/P. Je vybaven třináctipalcovým otočným dotykovým displejem, který je možné překlopit na klávesnici a využívat jako tablet.

Hybridní Fuji Lifebook TH90/P nabízí kvalitní IGZO displejSpolečnost Fuji dnes představila svůj nový hybridní ultrabook s přezdívkou Lifebook TH90/P. Je vybaven třináctipalcovým otočným dotykovým displejem, který je možné překlopit na klávesnici a využívat jako tablet.

Displej reaguje jak na dotek prstů, tak na speciální dotykové pero. Uvnitř se nachází procesor Intel Haswell Core i5-4200U, 8 GB operační paměti RAM. Displej je vybaven IGZO panelem s rozlišením 2560 x 1440 pixelů.

Disk je hybridní s kapacitou 500 GB, baterie vydrží skoro 13 hodin v provozu. Displej rozpozná až 1024 úrovní přítlaku dotykového pera. Tělo ultrabooku je z hliníku, neměří ani dva centimetry na šířku a váží kilogram a půl. Díky otočné obrazovce lze Fuji Lifebook využívat v několika módech. Určen je hlavně pro podnikové využití.Úvodní foto: fujiKomentáře