LapBook od Chuwi je střední notebook s dobrou výbavou

Windows |

Společnost Chuwi představila nové zařízení s názvem LapBook. Reaguje tak na klesající trh s tablety a paradoxně celkem dobře se držící trh s PC, kterému hodně pomohly konvertibilní zařízení a hybridy.

LapBook od Chuwi je střední notebook s dobrou výbavouSpolečnost Chuwi představila nové zařízení s názvem LapBook. Reaguje tak na klesající trh s tablety a paradoxně celkem dobře se držící trh s PC, kterému hodně pomohly konvertibilní zařízení a hybridy.

LapBook bude stát 260 dolarů, tedy cca 7000 Kč, a přesto nabídne zajímavé specifikace a ještě dobře vypadá. Displej o velikosti 14 palců nabízí rozlišení 1920 x 1080 pixelů, procesor Intel Apollo Lake N3450 s taktem 2,2 GHz a 4 GB operační paměti RAM DDR3L.

Operačním systémem je Windows 10, data je možné ukládat do vnitřní EMMC paměti s kapacitou 64 GB, její rozšíření je možné díky microSD kartám s maximální kapacitou 128 GB. Hry si zahrajete díky grafické kartě Intel Graphics 500, což si není nejnovější model, ale výkon nabízí dostatečný.

LapBook podporuje WiFi, Bluetooth 4.0, LAN, nabízí dvě USB (jedno je 3.0) a micro HDMI výstup. Nechybí ani jack pro sluchátka a DC jack. Uvnitř se nachází baterie s kapacitou 9000 mAh, která by měla vydržet nejméně 4 při přehrávání videa. Pokud máte zájem, mrkněte ne GearBest, tam je k mání.Úvodní foto: ChuwiKomentáře