Laptop se třemi 4K displeji od Razeru budí úžas

Windows |

Těžko říct, kolik lidí na světě už vlastní Full HD monitor, ale 4K displej jich má jistě jen nepatrný zlomek. Společnost Razer přišla s laptopem, který je vybaven třemi (!!!) displeji. Projekt nese název Valerie a je určen profesionálním hráčům.

Laptop se třemi 4K displeji od Razeru budí úžasTěžko říct, kolik lidí na světě už vlastní Full HD monitor, ale 4K displej jich má jistě jen nepatrný zlomek. Společnost Razer přišla s laptopem, který je vybaven třemi (!!!) displeji. Projekt nese název Valerie a je určen profesionálním hráčům.

Valerie můžete používat jako klasický notebook s jedním displejem, který se však umí „otevřít“ automaticky po stranách vysunout další dvě obrazovky – tedy celkem tři 4K displeje. Zatím se jedná o prototyp, ale specifikace známe.

Laptop by měl být vybaven třemi sedmnáctipalcovými displeji se 4K rozlišením, procesory Intel Core i7, grafickou kartou Nvidia GTX 1080 a velkou kapacitou operační paměti RAM (32 GB?). To vše chce Razer nacpat do těla, které by rozměry nemělo převyšovat běžný hrací notebook. Co si o Valerii myslíte?Úvodní foto: RazerKomentáře