Minipočítač Evolveo WinPC Q4 se systémem Windows 8.1

Windows |

Evolveo rozšiřuje svoji nabídku o nový produkt v segmentu minipočítačů Evolveo WinPC Q4. Mini PC nabízí pasivní chlazení, hliníkový design a velmi malou spotřebou elektřiny.

Minipočítač Evolveo WinPC Q4 se systémem Windows 8.1Evolveo rozšiřuje svoji nabídku o nový produkt v segmentu minipočítačů Evolveo WinPC Q4. Mini PC nabízí pasivní chlazení, hliníkový design a velmi malou spotřebou elektřiny. 

Konstrukce mini počítače je založena na hliníkovém krytu, který zároveň řeší problematiku odvádění tepla bez nutnosti ventilátoru. Výsledkem je pak zařízení s velmi nízkou spotřebou a naprosto tichým provozem. Součástí počítače je oficiální licence operačního systému Windows 8.1.

Výkon zajišťuje čtyřjádrový procesor Intel Atom Z3735F, v základní výbavě je 32 GB integrované vnitřní paměti, 2 GB operační paměti, síťové připojení je realizováno s pomocí WiFi nebo LAN kabelem, dále obsahuje například Bluetooth, čtečku SD karet a tři výstupní konektory USB. Připojení k televizi nebo monitoru je možné pomocí HDMI nebo VGA výstupu.

Oproti konkurenčním výrobkům lze do počítače instalovat běžný 2.5“ pevný disk HDD nebo SSD namísto eMMC flash pamětí.

Rozměry produktu jsou 190 x 140 x 43 mm. Balení obsahuje Evolveo WinPC Q4, lokalizovanou licenci Windows 8.1, napájecí zdroj, manuál a HDMI kabel.

Doporučená cena je 5 790 Kč, počítač bude k dispozici během června 2015Úvodní foto: EvolveoKomentáře