Nejtenčí ultrabook? Asus zenBook Flip S!

Windows |

Žezlo nejtenčího ultrabooku přebírá Asus s modelem ZenBook Flip S, který byl představen na veletrhu Computex 2017. Novinka má kromě úzkého pasu také 13palcový displej, které je možné otáčet dle libosti.

Nejtenčí ultrabook? Asus zenBook Flip S!Žezlo nejtenčího ultrabooku přebírá Asus s modelem ZenBook Flip S, který byl představen na veletrhu Computex 2017. Novinka má kromě úzkého pasu také 13palcový displej, které je možné otáčet dle libosti. 

Laptop má pouze 10,9 mm a váží 1,1 kg, takže v tašce rozhodně mnoho místs nezabere. Displej o velikosti 13 palců s pantem ErgoLift, který dokáže naklonit klávesnici, přitom nabídne rozlišení 4K a speciální technologii NanoEdge 360. Displej podporuje aktivní dotykové pero. 

Další specifikace zahrnují procesor Intel Core i7-7500U, až 16 GB operační paměti RAM a buď 1 TB místa na PCIe disku nebo SSD disk. Operačním systémem je samozřejmě Windows 10. Audi poskytla firma Harman kardon, přihlašování se provádí skrze čtečku otisků prstů nebo Windows Hello. Baterie by i přes omezený prostor měla vydržet až 11 hodin, navíc podporuje rychlé nabíjení, které zaručí 60 % výdrže za 49 minut. Cena za Asus ZenFlip S začíná na 1100 dolarech. Úvodní foto: ASUSKomentáře