Nový Toughpad od Panasonicu: Poloviční cena, vyšší výkon

Windows |

Téměř před rokem představil Panasonic odolný tablet Toughpad 4K. Šlo o dvacetipalcové zařízení s operačním systémem Windows. Díky velkému displeji bylo možné použít 4K rozlišení, tedy 3840 x 2560 pixelů. Tablet poháněl procesor Intel Cote Ivy Bridge a grafická karta Nvidia.

Nový Toughpad od Panasonicu: Poloviční cena, vyšší výkonTéměř před rokem představil Panasonic odolný tablet Toughpad 4K. Šlo o dvacetipalcové zařízení s operačním systémem Windows. Díky velkému displeji bylo možné použít 4K rozlišení, tedy 3840 x 2560 pixelů. Tablet poháněl procesor Intel Cote Ivy Bridge a grafická karta Nvidia.

Pokud jste tehdy odolný tablet chtěli, ale nemohli si ho dovolit nebo váhali s jeho pořízením, potom zbystřete. Nový model bude totiž stát jen polovinu toho, co stál tablet první generace. Stále bude k dispozici velký displej s rozlišením 4K, novinkou je procesor Intel Core i5 Broadwell s technologií Intel vPRO, výstupy HDMI 2.0, mini Display Port, USB 3.0 a připojení Wi-Fi, Bluetooth 4.0 a starý známý ethernetový port.

Tablet bude dostupný od července za 2999 dolarů a to hned ve dvou provedeních. Jeden s grafickou kartou Intel HD Graphics a druhý s kartou Nvidia GPU a podporou dotykových per. Úvodní foto: PanasonicKomentáře