Odolný laptop Panasonic Toughbook 20 do extrémních podmínek

Windows |

Společnost Panasonic nám představuje jeden odolný tablet a telefon za druhým. Bylo jen otázkou času, kdy se objeví také odolný tablet, nebo jako v tomto případě, odolné zařízení 2v1.

Odolný laptop Panasonic Toughbook 20 do extrémních podmínekSpolečnost Panasonic nám představuje jeden odolný tablet a telefon za druhým. Bylo jen otázkou času, kdy se objeví také odolný tablet, nebo jako v tomto případě, odolné zařízení 2v1.

Jedná se skutečně velmi odolné zařízení s názvem Toughbook 20 2-in-1, které ani moc neváží a navíc je možné odpojit displej a používat ho jako samostatný tablet.

Obrazovka (tablet) má úhlopříčku 10,1 palců s rozlišením 1920 x 1200 pixelů, uvnitř je procesor Intel Core M5-6Y57, 8 GB operační paměti RAM a SSD disk s kapacitou 128 GB, který je možné vyměnit za 256 nebo 512 SSD disk. Klávesnice je podsvícená, přední kamera má rozlišení 2 megapixely, ale je možné na zadní stranu přikoupit kameru s rozlišením 8 megapixelů. Další příjemnou funkcí je možnost připojit druhou baterii.

Díky konektorům je možné připojit 3 USB, HDMI, Ethernet a MicroSDXC karty, sluchátka, HDMI či VGA. Nechybí ani Ethernet Serial či dokovací konektory. I přes své „brnění“ váží tablet / notebook jen 1,7 kg. Cena ovšem nízká není – 3000 dolarů.Úvodní foto: PanasonicKomentáře