tablet PiPo W6 s Windows 8.1 a procesorem Intel Bay Trail

Windows |

Tablet PiPo W6 má trochu matoucí název, protože je vybaven displejem o velikosti 8,9 palců s Full HD rozlišením, takže nám trochu nabourává zažitou terminologii čísel, označujících velikost úhlopříčky. Jeho operačním systémem je Windows 8.1.

tablet PiPo W6 s Windows 8.1 a procesorem Intel Bay TrailTablet PiPo W6 má trochu matoucí název, protože je vybaven displejem o velikosti 8,9 palců s Full HD rozlišením, takže nám trochu nabourává zažitou terminologii čísel, označujících velikost úhlopříčky. Jeho operačním systémem je Windows 8.1.

Výrobce jej propaguje jako tablet pro sledování videí, ale zvládne toho mnohem víc. Uvnitř se nachází procesor Intel Bay Trail-T Z3735F se čtyřmi jádry, 2 GB operační paměti a 32 GB místa pro data. Zadní kryt tak trochu připomíná ten z phabletu Samsung Galaxy Note 3 nebo 4.

Nechybí GPS, podpora čínského Unicom 3G a cena, která činí 163 dolarů. Paměť je možné rozšířit pomocí microSD slotu. Rám je podle všeho kovový. Vypadá to, že se nejedná o poslední tablet s Windows 8.1 pod 200 dolarů, takže je možná nač se těšit.Úvodní foto: © Artur Marciniec - Fotolia.comKomentáře