Windows 10 Creators Update míří do počítačů po celém světě

Windows |

Před několika hodinami spustila společnost Microsoft Windows 10 Creators Update, důležitou aktualizaci, která bude nejprve dostupná na všechna nová PC a laptopy důležitých partnerů Microsoftu. Jedná se o hardwarové partnery, kteří na se vývoji aktualizace podíleli.

Windows 10 Creators Update míří do počítačů po celém světěPřed několika hodinami spustila společnost Microsoft Windows 10 Creators Update, důležitou aktualizaci, která bude nejprve dostupná na všechna nová PC a laptopy důležitých partnerů Microsoftu. Jedná se o hardwarové partnery, kteří na se vývoji aktualizace podíleli.

Společnost oznámila, že než se update dostane skutečně ke všem uživatelům Windows 10, může to zabrat i několik měsíců, i když je možné aktualizaci vynutit. Stačí si nainstalovat Update Assistant aplikaci z tohoto odkazu, její popis je na Windows.com. Windows 10 Creators Update je již třetím důležitým updatem pro Windows 10 a přináší nové funkce, například 3D kreslení.

Součástí je také možnost schovat ikony nainstalovaných aplikací do složek, filtr modrého světla, dynamické uzamykání obrazovky, které rozpozná, zda jste s mobilem při počítači či nikoli. Potěší také širší možnosti nastavení barevných schémat, konečně si budete moct nastavit Windows 10 podle barev, které máte rádi.

Dočasné soubory se nyní budou mazat automaticky a také hráčk se dočkají aktualizací, které by jim měly ulehčit hraní. Nový Game Mode dokáže využít všecky dostupné prostředky pro maximalizaci výkonu při hraní her. Velmi agresivní aktualizace bude nyní možné odložit.Úvodní foto: MicrosoftKomentáře